Přeskočit navigaci

Chatky u Pekla

Nouzov
Objednávejte na tel. 776 286 066 a 603 849 782 nebo e-mailu chatky.babusa@seznam.cz

Popis chatek

Interiér chatek

Chatky zevnitř Chatky zvenčí Chatky zevnitř Chatky zevnitř

Vstup do jednotlivých chatek je po schůdcích od antukového kurtu. Za vstupními dveřmi je chodbička, ze které se vchází do dalších prostor chatky. Přímo z chodbičky se projde do hlavní části objektu, ve které se nachází dvě lůžka, televize (se Settopboxem – příjem – ČT 1, ČT 2, ČT 4, ČT 24, NOVA, NOVA CINEMA, PRIMA, PRIMA COOL, BARRANDOV), lednice, stůl, židle, skříň a kamna na tuhá paliva. V této místnosti jsou prosklené dveře se vstupem na verandu.

Z chodbičky je vstup do ložnice, ve které jsou čtyři lůžka (dvě palandy), lampička a dvě skříně. Nalevo z chodbičky se vchází do kuchyňského koutu. Tato kuchyňka je vybavena linkou se dřezem (bez odpadu), ve které je nádobí na vaření i servírování jídel, dvouplotýnkový elektrický vařič, rychlovarná konvice, toustovač, vysavač, konev na vodu. Do chatky není přivedena voda ani odpady. K vybavení chatky patří i dřevěná venkovní lavice a zahradní nábytek.


Rekreační areál

Okolí chatek Chatky zvenčí Kůlnička Sociální zařízení

Rekreační areál se nachází v chatové oblasti Nouzov v blízkosti rybníku Dolní Peklo. Je umístěn ve středu uvedené chatové oblasti na pozemku o velikosti 2.300 m2. Pozemek je ze tří stran částečně ohraničen živým plotem od ostatních rekreačních chat. Na čtvrté straně je příjezdová cesta oddělená živým porostem. Uprostřed travnatého, mírně sklonitého pozemku je antukový kurt.

V tomto areálu jsou tři chatky, které jsou v řadě podél příjezdové cesty, od které jsou odděleny živým porostem. Jednotlivé chatky jsou dřevěné konstrukce postavené na betonovém základu s plechovou střechou. Užitná plocha jednotlivé chatky je 33 m2.

V horní části pozemku se nachází sociální budova, která je zděná se sedlovou plechovou střechou. V této budově se nachází umývárna se dvěma sprchami (společné pro všechny chatky) a WC (každá chatka má svoji samostatnou uzamykatelnou kabinku). Vedle této budovy se nachází Unimo buňka sloužící jako sklad nářadí a vybavení. Na pozemku se nachází mezi antukovým kurtem a prostřední chatkou společné ohniště.


Chatky u Pekla, Nouzov © 2011

Vytvořila identica